fbpx

איתור שוכרים

רוב הישראלים מאמינים כי השקעה בנדל”ן עשויה להניב הכנסה חודשית קבועה גבוהה, ואפילו גבוהה מאוד. לאמונה זו יש כמובן בסיס במציאות, אבל בדרך למקסימום רווח על ההשקעה, יש כמה תחנות שחובה לעבור בהן – ואחת מהן היא בחירה מושכלת של דיירים. מציאת שוכרים אופטימליים לנכס היא משימה שמחייבת השקעת זמן רב וכמו כן, נדרשת בקיאות מקצועית ספציפית על-מנת לקבל את ההחלטה הנכונה. שירות איתור דיירים של HouseManager יעזור לכם למצוא את השוכרים הטובים ביותר, בזמן קצר ובאפס טרחה.

היתרונות של איתור דיירים באמצעות חברת ניהול נכסים
לכאורה, מצבם של בעלי הנכסים, כלומר המשכירים, טוב מזה של השוכרים, וכולנו מכירים סיפורים על תורים ארוכים שמשתרכים מחוץ לדירה שמוצעת להשכרה – אבל המציאות מורכבת יותר. שוק הנדל”ן הינו שוק קשוח ודינמי מאוד, וישנם לא מעט מקרים שבהם איתור דיירים מתאימים, הוא משימה תובענית למדי.

התקשרו לשיחת ייעוץ חינם

התהליך לאיתור דיירים כולל פרסום מודעה במקומות שונים, מענה סבלני להמון שיחות טלפון שחוזרות על עצמן שוב ושוב. רוב השיחות כלל לא רלוונטיות מסיבות שונות. הצגת הנכס לשוכרים פוטנציאליים (גם כשמנסים לרכז את המתעניינים במועד אחד, מדובר בפעולה שגוזלת זמן רב, ובפרט שבעל הדירה לא מתגורר בקרבת מקום). ניסיון לתהות על קנקנם של אלה שמבקשים לשכור את הדירה ועוד פרוצדורות בירוקרטיות שונות.
כשהתהליך מופקד בידיים מקצועיות של חברת ניהול נכסים, כל הפעולות הנ”ל נחסכות מכם. הרווח המידי הוא חיסכון ניכר בזמן, משאב יקר ערך במיוחד בימינו, וכמובן היעדר הצקות וטרחה – ויש עוד תועלת משמעותית.

איך מוצאים את הדיירים הטובים ביותר?
איתור דיירים בעזרת גוף שזו המומחיות שלו, מובילה לשוכרים אופטימליים – דיירים שישלמו בזמן, ישמרו על הדירה בדיוק כפי שאתם הייתם שומרים עליה לו גרתם בה, דיירים טובים לא יגרמו לחיכוכים וקונפליקטים עם השכנים ובאופן כללי יעמדו בכל קריטריון שתציבו.
הסיבה לכך ש -HouseManager יכולה למצוא לכם דיירים טובים היא הניסיון הרב בתחום. בדיקות הרקע המדוקדקות שנערכות לשוכרים פוטנציאליים – בסבלנות מרבית, ובלי להיחפז רק כי רוצים כבר להשכיר את הדירה (טעות שלא מעט בעלי נכסים עושים) – הן בסיס לבחירה מדויקת. בנוסף ישנה ההתרשמות האישית מהמועמדים, מבעד לעיניים של אנשי מקצוע מנוסים, וגם החוזה שבסופו של דבר ייחתם מוביל לשמירה על כל האינטרסים שלכם. דגש חשוב אחר הוא בדיקת הערבויות והביטחונות, כך שלכם מובטח ראש שקט באמת.

מקסימום יציבות ומקסימום תשואה
שיקול משמעותי נוסף בתהליך איתור שוכרים ע”י האוסמנג’ר הוא היציבות. שוכרים שיישארו בנכס לתקופה ארוכה – גם אם החוזה עצמו הוא לשנה בלבד – חוסכים לבעלי הדירה דאגות מיותרות. בנוסף היציבות מובילה לכך שהדירה לא תעמוד ריקה לפרקי זמן כאלה ואחרים בין שוכרים, ובכך מאפשרת למקסם את התשואה על הנכס.

טיפול מקיף בנכס ומעבר חלק בין דיירים
עוד מרכיב אפשרי בשירות של חברת ניהול נכסים ותיקה ומקצועית, הוא טיפול בנכס על-מנת שניתן יהיה לקבל עבורו דמי שכירות מקסימליים. כמו כן, למשוך דיירים איכותיים יותר. לפעמים פעולות פשוטות כמו צביעת הדירה או תיקון פגם נקודתי מגדילים את ההכנסה החודשית במאות ואפילו באלפי שקלים, כך שהם מחזירים את ההשקעה בהם תוך פרק זמן קצר מאוד.

שירות איתור דיירים הוא הפתרון הנכון גם כשמדובר על נכס חדש שזו הפעם הראשונה שהוא מושכר וגם כשהשוכרים הנוכחיים עוזבים את הדירה. במצבים מהסוג השני נדאג גם למעבר חלק בין הדיירים – כולל לוודא שהדירה נמסרת בחזרה בהתאם לתנאי החוזה, נמסרת לדיירים החדשים במצב תקין ושלא נותרו חובות פתוחים כלשהם.

×
דילוג לתוכן